Asociația Tandem Diferențele creează competențe

Vezi dincolo de limite. Este o initiativa prin care ne dorim sa crestem gradul de participare al persoanelor cu dizabilitati la viata culturala din Bucuresti. Pentru a realiza acest deziderat ne propunem sa incurajam organizatorii de evenimente sa puna la dispozitie un numar de bilete destinate persoanelor cu dizabilitati si insotitorilor acestora. Persoanele cu dizabilitati vor putea face rezervari printr-un e-mail trimis pe adresa officeasociatiatandem.ro. Proiectele noastre actuale si trecute. Mesaju.

OVERVIEW

This domain asociatiatandem.ro presently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have audited zero pages within the web page asociatiatandem.ro and found four websites referring to asociatiatandem.ro.

ASOCIATIATANDEM.RO RANKINGS

This domain asociatiatandem.ro is seeing a alternation amounts of traffic through the year.
Traffic for asociatiatandem.ro

Traffic ranking (by month) for asociatiatandem.ro

Traffic ranking by day of the week for asociatiatandem.ro

ASOCIATIA TANDEM Diferentele nasc competente

În primul rând, ce-si dorește Asociația Tandem şi la ce bun o noua asociație în condițiile unui spațiu deja aglomerat pe piața ONG-urilor din Romania? În primul rând, principiul care definește activitatea noastră este acela al centrării pe indivizi. Un al doilea principiu este cel al ierarhiei. Care statuează o anumită ordine în abordarea incluziunii sociale. Un alt obiectiv a cărui.

Tandem Biciclete - Construim cu tine

Tandem își dorește să ajute oamenii cu deficiențe de vedere să pedaleze în tandem cu prietenii lor. Donează piese pentru bicicleta Tandem. Acest utilizator nu a lăsat niciun mesaj. Acest utilizator nu a lăsat niciun mesaj. Cu ajutorul tău am construit 0 biciclete. Selectând una din campaniile trecute, poţi vedea cărei şcoli pentru deficienţi de vedere a fost donată.

Asociația Tandem

Proiectul constă în predarea unor cursuri de înot copiilor nevăzători ai Şcolii pentru Deficienţi de Vedere Austrului din Bucureşti. Proiectul constă în predarea unor cursuri de înot copiilor nevăzători ai Şcolii pentru Deficienţi de Vedere Austrului din Bucureşti. Help your friends to be part of something creative, helpful and passionate. Spread the world! Crowdfunding nu a fost niciodată așa ușor. This is a unique website which will require a more modern browser to work! .

WHAT DOES ASOCIATIATANDEM.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of asociatiatandem.ro Mobile Screenshot of asociatiatandem.ro Tablet Screenshot of asociatiatandem.ro

ASOCIATIATANDEM.RO HOST

We caught that the main page on asociatiatandem.ro took three thousand two hundred and sixty-three milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so we consider asociatiatandem.ro not secure.
46.102.233.144

I observed that this domain is weilding the Apache server.

Asociația Tandem Diferențele creează competențe

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Este o initiativa prin care ne dorim sa crestem gradul de participare al persoanelor cu dizabilitati la viata culturala din Bucuresti." Our analyzers observed that the web page said " Pentru a realiza acest deziderat ne propunem sa incurajam organizatorii de evenimente sa puna la dispozitie un numar de bilete destinate persoanelor cu dizabilitati si insotitorilor acestora." The Website also stated " Persoanele cu dizabilitati vor putea face rezervari printr-un e-mail trimis pe adresa officeasociatiatandem. Proiectele noastre actuale si trecute."

OTHER WEB PAGES

menestrelulsidansatoarea Povesti mai mult sau mai putin pentru copii

Despre carti, povesti si cursuri online. Poveștile din băile ce nu sunt acasă. Fetiţa care voia să devină vrăjitoare. Povesti mai mult sau mai putin pentru copii. I am a world onto itself, precariously balanced on top of a pin,. In the exact centre of a huge storm. It is not static, it turns and whirls. And it is ever on the tipping point. Sometimes i feel the tip of the pin prickling,. The point of equilibrium,. Like a soap bubble,.

Ahojky, vítej na mém online deníčku

Život je boj, ale stojí za to. Protože jsem hodně fotila, tak se mám opravdu čím chlubit. Bude to 10 Vánočních věcí.

My-Paparazzi-World

ZRZKA11 - prý první vaření. Zrzka na svůj blog zrzka11. cz přidala článek kde zveřejnila svoje foto a napsala že je to její první vaření! Jestly lže to si my myslíme tak u nás má mínus! Jinak jídlo vipadá dobře! Ale my jsme showbyznys a tohle se kde jen tak nevidí a my jí za to chválíme! Ta je teda humus! .